Urząd Miasta i Gminy Cegłów

https://bip.ceglow.pl/ceg/wybory/wybory-parlamenarne-2023/19601,Rozklad-jazdy-gminnego-busa-w-dniu-wyborow.html
21.07.2024, 00:03

Rozkład jazdy gminnego busa w dniu wyborów

W dniu wyborów, 15 października, w naszej gminie będzie można skorzystać z bezpłatnego dowozu z poszczególnych obwodów wyborczych do obwodowych komisji.

  W miejscowościach, w których znajdują się przystanki autobusowe, bus zatrzymywać się będzie na przystankach, zaś w miejscowościach bez przystanków (Wólka Wiciejowska, Wola Stanisławowska, Woźbin) bus przejedzie przez całą miejscowość.


 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Posiadałach (Świetlica Wiejska w Posiadałach)
Rososz 8:30, 16:00


 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Kiczkach (Dom Ludowy w Kiczkach Pierwszych)
Kiczki Drugie 9:00, 16:30


 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Piasecznie (ZS w Cegłowie, filia w Piasecznie)
Skupie 9:25, 16:55


  Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Podcierniu (Wioska Kulinarna w Podcierniu)
Wola Stanisławowska 9:50, 17:20
Huta Kuflewska 9:55, 17:25
Podskwarne 10:00, 17:30


 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Cegłowie (Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Ochrony Przyrody w Cegłowie z siedzibą OSP Cegłów)
Skwarne 10:30, 18:00
Woźbin 10:36, 18:06
Rudnik 10:42, 18:12
Pełczanka 10:50, 18:20


 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Mieni (OSP w Mieni)
Wólka Wiciejowska 11:30, 19:00
Wiciejów 11:35, 19:05
Tyborów 11:40, 19:10
Mienia przystanek przy DPS św. Józefa 11:50, 19:20
Mienia ul. Leśna ,,Leśniczówka” 11:55 , 19:25

Metadane

Data publikacji : 04.10.2023
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miasta i Gminy Cegłów
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Radosław Krążała Wydział Administracyjno-Organizacyjny

Opcje strony