Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Cegłów

Kolorowy pasek

Wójtowie Gminy Cegłów

Wójtowie Gminy Cegłów od 1990r

Czesław Wąsowski 07.06. 1990 - 30.12.1991
Stanisław Pieńkowski 31.12.1991 - 23.10.2002
Jerzy Ludomir Lisicki 20.11.2002 - 05.07.2005
Lech Stanisław Jacyna (komisarz) 25.07.2005 - 27.09.2005
Krzysztof Miklaszewski 27.09.2005 - 12.11.2010
Marcin Uchman 21.11.2010 -

Metadane

Źródło informacji:Kinga Łoniewska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Kinga Łoniewska
Data wprowadzenia:2014-11-09 23:04:51
Opublikował:Kinga Łoniewska
Data publikacji:2014-11-09 23:31:57
Ostatnia zmiana:2014-11-09 23:32:11
Ilość wyświetleń:11224

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij